KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17388286
nr 1738 8286
Lars Boberg. Signerad, daterad -91. Olja på pannå, 34x31 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 november 2025
kl 21:05:24
300 kr
350 kr
400 kr